Jesteś tutaj

20-lecie Powiatowego Zrzeszenia Handlu i Usług w Grodzisku Wlkp.

Uroczyście, w zajeździe „U Bogdana” w Rakoniewicach obchodzono w dniu 15 czerwca jubileusz 20-lecia Powiatowego Zrzeszenia Handlu i Usług w Grodzisku Wlkp. To organizacja będąca od 2005 r. w strukturach Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług, reprezentująca swoich członków, m.in. lokalnych kupców wobec władz i instytucji państwowych, samorządowych i społecznych. PZHiU w Grodzisku Wlkp. jest społeczną organizacją samorządu zawodowego prywatnych podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie handlu i usług na terenie Powiatu Grodziskiego. Wieloletnim Prezesem Zrzeszenia jest Tadeusz Pankowski. W swoim przemówieniu prezes Pankowski przypomniał historię Zrzeszenia. Następnie nagrodzono osoby zasłużone dla PZHiU w Grodzisku Wlkp. W uroczystości uczestniczyły lokalne władze, Prezes NRZHiU Tadeusz Zagórski oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Zrzeszeniem, w tym „Poradnik Handlowca”. W trakcie uroczystości przypomniano, że wśród laureatów Hermesa „Poradnika Handlowca” w ubiegłych latach byli również właściciele prężnie działających sklepów rodzinnych z terenu powiatu grodziskiego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

60 miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców – to główne korzyści dla Lublina, które przyniesie nowy supermarket spożywczy Intermarché. 232. sklep tej sieci w Polsce i jednocześnie 8. na Lubelszczyźnie rozpoczął oficjalnie działalność w piątek, 17 listopada.

Polacy coraz częściej przy wyborze produktów żywnościowych kierują się jakością. Sięgają po dobre artykuły, ale w korzystnej cenie – mówi Andrzej Faliński z POHiD. Są też otwarci na innowacje i lubią próbować nowych smaków, a sieci handlowe wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom. Żywność wciąż ma wyższy niż na Zachodzie udział w koszyku konsumenta.

X