Jesteś tutaj

Advertisement

20-lecie Powiatowego Zrzeszenia Handlu i Usług w Grodzisku Wlkp.

Uroczyście, w zajeździe „U Bogdana” w Rakoniewicach obchodzono w dniu 15 czerwca jubileusz 20-lecia Powiatowego Zrzeszenia Handlu i Usług w Grodzisku Wlkp. To organizacja będąca od 2005 r. w strukturach Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług, reprezentująca swoich członków, m.in. lokalnych kupców wobec władz i instytucji państwowych, samorządowych i społecznych. PZHiU w Grodzisku Wlkp. jest społeczną organizacją samorządu zawodowego prywatnych podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie handlu i usług na terenie Powiatu Grodziskiego. Wieloletnim Prezesem Zrzeszenia jest Tadeusz Pankowski. W swoim przemówieniu prezes Pankowski przypomniał historię Zrzeszenia. Następnie nagrodzono osoby zasłużone dla PZHiU w Grodzisku Wlkp. W uroczystości uczestniczyły lokalne władze, Prezes NRZHiU Tadeusz Zagórski oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Zrzeszeniem, w tym „Poradnik Handlowca”. W trakcie uroczystości przypomniano, że wśród laureatów Hermesa „Poradnika Handlowca” w ubiegłych latach byli również właściciele prężnie działających sklepów rodzinnych z terenu powiatu grodziskiego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Supermarket Carrefour otworzy się w kwietniu. Sklep ma być urządzony w nowym koncepcie Carrefour Market wyróżniającym się wystrojem wnętrza, nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie oferty handlowej, marketingu i digitalizacji. Placówka zajmie 1600 mkw. 

Od 6 marca br. trwa trzecia tegoroczna część kampanii reklamowej Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan w radio. Natomiast przed świętami wielkanocnymi przygotowana została  kampania telewizyjna. W okresie od 01 do 19 kwietnia br. powróci na anteny największych stacji telewizyjnych reklama „Do Lewiatana jeden krok…”

X

Przeczytaj również