Jesteś tutaj

100. market Grupy Chorten na Lubelszczyźnie

Kolejne delikatesy pod szyldem Grupy Chorten zostały otwarte w województwie lubelskim. Sklep w miejscowości Siedliszcze to 100. punkt w tym regionie, natomiast 571. podlegający pod spółkę Grupa Chorten Radom.

W sumie w całej Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten jest 1321 placówek handlowych. Tylko w kwietniu podpisano 18 nowych umów partnerskich z detalistami.

Nowy sklep w Grupie Chorten to Delikatesy Bartek. Hala sprzedażowa ma 200 mkw. powierzchni, pozostała część obiektu to zaplecze. Sklep posiada dwa stanowiska kasowe. Oprócz regałów z produktami pakowanymi, jest też duży dział mięsno – wędliniarski z ladą na ponad 4 m, stoisko monopolowe i stoisko nabiałowe. Świeże pieczywo dostarczane jest z dwóch lokalnych piekarni. W ofercie są także ciasta. Sklep wyróżnia się w okolicy bardzo szerokim wyborem chemii gospodarczej.

– Przyznam, że wcześniej współpracowałem z inną siecią, bo sklep prowadzę już od ponad 9 lat, porównywałem też inne oferty na rynku, ale ta Grupy Chorten w moim uznaniu jest bardzo korzystna. Wiele się ostatnio słyszy o rozwoju tej grupy partnerskiej w różnych częściach Polski, więc jestem przekonany, że trafnie wybrałem. Jestem też bardzo zadowolony z pomocy i olbrzymiego zaangażowania regionalnych przedstawicieli Grupy Chorten przy otwarciu i zatowarowaniu sklepu – powiedział Paweł Dudek, właściciel Delikatesów Bartek.

– Województwo lubelskie to bardzo trudny teren, jeśli chodzi o konkurencję, ale zarazem bardzo istotny dla ekspansji naszej grupy partnerskiej. Budujemy ją w oparciu o sklepy detalistów, którzy mają duże doświadczenie w biznesie, a wspólnie z nami mogą się rozwijać jeszcze bardziej dynamicznie – podkreślił Ignacy Kraszewski, prezes zarządu Grupy Chorten Radom.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do Grupy Chorten na terenie województwa łódzkiego dołączyły właśnie Centra Spożywczo-Mięsne Włodarczyk. Osiem placówek handlowych tej sieci uzupełnia setkę sklepów funkcjonujących w tym regionie.

Grupa Chorten przekroczyła liczbę 1400 sklepów partnerskich. W sierpniu współpracę z nią nawiązało 20 kolejnych właścicieli placówek handlowych. Grupa zamierza do końca roku współpracować z 1500 sklepami.

X