Jesteś tutaj

Nowy wiceprezes zarządu sieci Piotr i Paweł

1 lipca  br. do zarządu firmy Piotr i Paweł S.A., dołączył Marcin Ratajczak, obejmując funkcję dyrektora handlowego oraz wiceprezesa zarządu.

Nowy wiceprezes posiada wieloletnie doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą i dystrybucją w firmach takich jak: Unilever, Sarantis, Raisio Polska oraz Chata Polska. Ostatnie lata spędził w Imperial Tobacco Polska, pełniąc funkcję dyrektora sprzedaży i prokurenta firmy.

W sieci Piotr i Paweł Marcin Ratajczak odpowiedzialny jest za tworzenie i realizację strategii handlowej oraz umacnianie negocjacyjne pozycji polskich supermarketów w ramach Grupy Handlowej PL Plus.

Marcin Ratajczak jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na wydziale handlu i marketingu oraz MBA przy Wielkopolskiej Szkole Biznesu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

 25 września nastąpiło otwarcie dwóch nowych supermarketów Piotr i Paweł: w Łodzi oraz Gdańsku. Łódzki sklep powstał w Centrum Handlowym Sukcesja, przy al.Politechniki 1. Jego powierzchnia to 1325,43 m2 sali sprzedaży. Gdański supermarket  zaprasza na zakupy przy ul.Cieszynskiego 1a. Jego powierzchnia to 1100 m2 sali sprzedaży.

Wiceprezes grupy Piotr i Paweł, Robert Krzak przyznał, że do końca lipca powinno dojść do wyboru nowego właściciela sieci. Aktualnie rozpatrywane są dwie oferty.

X