Jesteś tutaj

Marek Maruszak, Prezes Zarządu Rossmann Menedżerem Regionu Łódzkiego

Prezes Zarządu Rossmann SDP otrzymał prestiżowy tytuł Menedżera X-lecia Regionu Łódzkiego.

To była jubileuszowa, 10. edycja konkursu Menedżera Roku Regionu Łódzkiego, w którym honorowani są wybitni menedżerowie z województwa, którzy skutecznie rozwijają zarządzane przez siebie firmy, osiągają dobre wyniki finansowe, wspierają lokalne inicjatywy i organizacje charytatywne.

– Dla mnie sukces jest mierzony nie tylko zyskiem – to ma być również satysfakcja z działań na rzecz społeczeństwa, pracowników, miasta – powiedział Marek Maruszak. –  Dlatego aktywnie uczestniczymy w życiu Łodzi: wspieramy m.in. festiwale światła i 4 kultur, lokalne instytucje - w tym charytatywne, sami organizujemy różne imprezy dla mieszkańców: jak Rossmann Run Bieg Ulicą Piotrkowską czy Dzień Dziecka w łódzkim zoo. Chciałbym podkreślić, że ta nagroda jest wyróżnieniem dla wszystkich pracowników Rossmanna. Dziękuję im za to co robią dla naszej firmy i regionu. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ala, Gosia, Szymon i Oliwia to cztery urocze misie, które od 6. grudnia można kupić w drogeriach Rossmann. Pluszaki są bohaterami 10. edycji akcji charytatywnej "Kup misia temu kogo kochasz i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy". Organizatorami są: Fundacja TVN "Nie jesteś sam", drogerie Rossmann i Allegro.pl. Zebrane pieniądze trafią do Instytutu Matki Polki w Łodzi.

Trwają zapisy do 14 edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. To najbardziej znana impreza biegowa w regionie łódzkim i jeden z najpopularniejszych biegów na 10 kilometrów w Polsce.

X