Jesteś tutaj

Stacja ładowania samochodów elektrycznych w Galerii Łomianki

Galeria Łomianki od 14 października udostępniła kierowcom szybką ładowarkę samochodów elektrycznych. Punkt ładowania jest dostępny całą dobę.

Przy wejściu do Galerii Łomianki przy ul. Brukowej 25 został zainstalowany terminal ładowania samochodów elektrycznych sieci Greenway. Zainstalowane urządzenie umożliwia równoczesne ładowanie pojazdów prądem stałym, jak i zmiennym. Ładowanie baterii 20-40 kW zajmuje maksymalnie do 40 minut.

Greenway, do którego należy stacja, wyróżnia je specjalnie oznaczonymi miejscami parkingowymi: pomalowaną na zielono oraz oznaczoną symbolem pojazdu elektrycznego powierzchnią, a także znakiem drogowym. Miejsca są zarezerwowane jedynie dla pojazdów elektrycznych w trackie ładowania. Z nowego punktu mogą korzystać dwa pojazdy jednocześnie.

Do końca 2017 r. ładowanie samochodów urządzeniami w ramach sieci Greenway jest bezpłatne.

Podobne artykuły

Galeria Łomianki otrzymała certyfikat BREEAM In-Use w zakresie Asset Performance i Building Management z oceną „bardzo dobry” w obu kategoriach. Wpisuje się to w działania galerii, które mają proekologiczny charakter.

W ramach działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu Galeria Łomianki otworzyła swoje drzwi dla Stowarzyszenia Mierz Wysoko i wraz z nim organizuje wyjątkową akcję organizowania rowerów dla potrzebujących dzieci i młodzieży. 29 września odbędzie się Otwarty Warsztat Rowerowy, w ramach którego przeprowadzona zostanie zbiórka sprzętu z myślą o tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na własne „dwa kółka”.

X